Lessons Private One-on-One Lesson: 45 minutes, or 1 hour - $60, $80 from $60.00 Private Lessons Package - 5 lesson package - $285, $380 from $285.00 Private Lessons Package - 10 lesson package - $540, $720 from $540.00 Course/Group Classes - $675, $375, $250, $200 from $200.00